ایمن کاران

کلمه کلیدی تست

مزایای درب های آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی در مکان های مختلفی استفاده می شود زیرا علاوه بر کاربرد امنیتی زیبا نیز هستند و در رنگ و شکل های مختلفی امکان تولید دارند. این درب ها با قیمت مناسب در هر جایی، از منزل تا بیمارستان ها، فروشگاه ها، مجتمع های تجاری و اداری کاربرد دارد و به نسبت درب های لولایی برای فضای بیرون و مکان های اداری و سازمان ها بیشتر استفاده می شود.

درب های لولایی همواره از ایمنی بسیار خوبی برخوردارند و معمولا به صورت فلزهای مشبک افقی، عمودی و مورب هستند و آهن و پرچ های این درب ها باید از آلیاژ مناسب اتنخاب شود و جوشکاری حرفه ای نیز داشته باشند زیرا مجموع این اوامر است که امنیت این درب ها را بالا می برد.

ریلی بودن حرکت این درب ها کار را بسیار راحت کرده و به راحتی امکان حرکت دادن آنها وجود دارد و در صورتی که ریل درستی داشته باشند هیچگونه صدایی درهنگام باز و بسته کردن ندارند. درب های آکاردئونی در هنگام بسته شدن حداقل فضای ممکن را اشغال می کنند و در مقابل انواع دیگر درب ها وزن بسیار کمتر و قیمت مناسبی نیز دارند.

البته درب های آکاردئونی تنها مخصوص درب ها نیستند بلکه در اندازه های مختلف مناسب پنجره ها نیز تولید می شوند. نصب این درب ها نیز بسیار سریع و ساده است و مانند دیگر قسمت های درتنها نیاز به جوشکاری دارد

 

 

دسترسی سریع ارتباط با ما

کارخانه شاخ گوزنی:  نسیم شهر بلوار امام خمینی (خیراباد) میدان الغدیر خیابان درختی شهرک صنعتی نسیم شهر سوله شماره 114

دفتر فروش:  بازار آهن شاد آباد خیابان بهار شمالی _ بعد از بانک دی _ بعد از ورودی مجتمع گلستان _ پلاک33

تماس با ما:02166242497

همراه:09123075496

با مدیریت چگینی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ایمن کاران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح